Čechy 2. pol. 19. stol. - Pendlovky

Závěsné hodiny, půlové bití. Výška 99 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, chybí horní ozdoby, bez záruky chodu.

Čechy 2. pol. 19. stol.
75022. Pendlovky
Dražba ukončena:13.04.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč