Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice na noze

Sklo, výška 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 2. pol. 19. stol.
27890. Sklenice na noze
Dražba ukončena:13.02.2019 21:29:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč