MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 12 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 2. pol. 19. stol.
27890. Sklenice na noze
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
793
1 700 Kč
limit (13.02.2019 21:24:22)
2704
1 700 Kč
793
1 600 Kč
limit (13.02.2019 21:22:38)
2704
1 500 Kč
793
1 400 Kč
limit (13.02.2019 21:21:05)
4857
1 300 Kč
793
1 200 Kč
limit (13.02.2019 21:20:55)
4857
1 100 Kč
793
1 000 Kč
limit (13.02.2019 21:14:23)
4857
900 Kč
793
800 Kč
457
700 Kč
793
600 Kč
2297
500 Kč
793