Čechy 20. stol. - Betlém

Ručně vyráběný Betlém, velikost postavičky cca 10 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 20. stol.
112415. Betlém
Dražba ukončena:03.03.2024 20:51:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč