Čechy 20. stol. - Modrá váza

Sklo, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 20. stol.
55426. Modrá váza
Dražba ukončena:03.03.2021 19:45:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč