Čechy 20. stol.

55426. Modrá váza

popis: Sklo, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 14 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč