Čechy 20. stol. - Soubor šperků z českých granátů a almandinů

Pozn.: Mírně poškozeno.

Obecný kov (1 prsten, náušnice, aplika).

Čechy 20. stol.
38975. Soubor šperků z českých granátů a almandinů
Dražba ukončena:12.12.2019 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč