Čechy 2. pol. 20. stol. - Váza

Irisované sklo, výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 2. pol. 20. stol.
55458. Váza
Dražba ukončena:03.03.2021 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč