Čechy, 4. čtvrtina 19. století - Velký pohár s víkem

Sklo ametystové, kruhová základna, válcové, projmuté tělo, na plášti malba pestrými emaily, motiv akantových rozvilin, výška 44 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy, 4. čtvrtina 19. století
49950. Velký pohár s víkem
Dražba ukončena:07.10.2020 22:42:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč