Čechy kolem poloviny 20. století - Konvolut 5 obrazů, 1 grafiky a 1 řezaného rámu

Nejdelší strana: 80 cm

Různé techniky, rozměry od 16x22 cm do 80x73 cm. 4x rám, 3x zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 2x malba mírně poškozena.

Čechy kolem poloviny 20. století
154471. Konvolut 5 obrazů, 1 grafiky a 1 řezaného rámu
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč