Čechy kolem roku 1900 - Džbán se 6 sklenicemi

Sklo čiré, bohatě zlacené, výška džbánu: 35 cm, výška sklenice 18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem roku 1900
64605. Džbán se 6 sklenicemi
Dražba ukončena:16.09.2021 23:25:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč