Čechy poč. 20. stol.

50102. Hrací obraz

popis: Biskvitová soška v prosklené schráně vystlané textilií, 35x43 cm.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 8 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:34:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 14.09.2020 17:33:31 3780