Čechy poč. 20. stol. - Hrací obraz

Biskvitová soška v prosklené schráně vystlané textilií, 35x43 cm.

Pozn.: Rám poškozen.

Čechy poč. 20. stol.
50102. Hrací obraz
Dražba ukončena:08.10.2020 20:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 14.09.2020 17:33:31 3780