Čechy poč. 20. stol. - sv. Jiří - jezdec

Podmalba na skle. 30x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Čechy poč. 20. stol.
40033. sv. Jiří - jezdec
Dražba ukončena:30.01.2020 19:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč