Čechy počátek 20. stol. - Křížová cesta - VI. zastavení: Veronika podává Pánu Ježíši roušku

Olej na plátně, 74x52 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Rentoilováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Nejdelší strana: 74 cm

Čechy počátek 20. stol.
89656. Křížová cesta - VI. zastavení: Veronika podává Pánu Ježíši roušku
Dražba ukončena:22.02.2023 22:23:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč