Olej na plátně, 74x52 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Rentoilováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Nejdelší strana: 74 cm