Čechy - Postava - Cena M.F.U. 2002

Sklo, výška 33 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy
55429. Postava - Cena M.F.U. 2002
Dražba ukončena:03.03.2021 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč