Čechy

55429. Postava - Cena M.F.U. 2002

popis: Sklo, výška 33 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 13 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč