Celesztin Pallya - Na trhu

Olej na překližce, 10x16 cm. Signováno vlevo dole Pallya Cel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864 - 1931
Maďarský malíř.

Celesztin Pallya
47520. Na trhu
Dražba ukončena:30.07.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč