Černý - Lesní říčka

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Černý 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo je adjustováno v dobovém dřevěném rámu, vnitřní rozměr rámu 51,5x66 cm. Světlost rámu 49x64 cm.

Nejdelší strana: 93 cm

104714. Lesní říčka
Dražba ukončena:22.10.2023 20:55:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč