Černý

307732. Sadarbazo - Gruzia

popis: Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vlevo dole Černý. Rámováno.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo