Nesignováno - 1E dvojčitá lokomotiva řady 556.0

fotografie 50x70 cm Nesignováno Rám, sklo.

Pozn.: Podnikové propagační foto. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

Fotografie. 50x70 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

39761. 1E dvojčitá lokomotiva řady 556.0
Dražba ukončena:29.01.2020 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.01.2020 8:19:26 1592
500 Kč 10.01.2020 0:29:11 2467