Nesignováno

39761. 1E dvojčitá lokomotiva řady 556.0

popis: Fotografie. 50x70 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

pozn.: Podnikové propagační foto. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 28.01.2020 8:19:26 1592
500 Kč 10.01.2020 0:29:11 2467