Nesignováno

39761. 1E dvojčitá lokomotiva řady 556.0

popis: Fotografie. 50x70 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

pozn.: Podnikové propagační foto. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 10.01.2020 0:29:11 2467