Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka s knihou

Olej na plátně, 48x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
5363. Dívka s knihou
Dražba ukončena:28.09.2016 20:31:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč