Český malíř 1. pol. 20. stol. - Nad vesnicí

Olej na sololitu, 30x40 cm, nesignováno, rám.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
3980. Nad vesnicí
Dražba ukončena:30.03.2016 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč