Český malíř 1. pol. 20. stol. - V ulici malého města

Olej na plátně, 58x49 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
5366. V ulici malého města
Dražba ukončena:28.09.2016 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč