Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dívčí akt u vody

Olej na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
114817. Dívčí akt u vody
Dražba ukončena:21.04.2024 21:28:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč