Olej na plátně, 43x53 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Obraz vyniká dokonalým zachycením rozkvetlé lesní paseky, pastózní barvy vyjmečně podkreslují atmosféru pozdního léta v lese. Po určení autora,který by mohl byt podle nezaměnitelného stylu malby žákem Radimského hodnota díla razantně poskočí, pokud se dílo nepřipíše jmenovitě, i tak bude novému majiteli ozdobou sbírky českých krajin.