Český malíř 1. pol. 20. stol. - Lesní paseka

Olej na plátně, 43x53 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz vyniká dokonalým zachycením rozkvetlé lesní paseky, pastózní barvy vyjmečně podkreslují atmosféru pozdního léta v lese. Po určení autora,který by mohl byt podle nezaměnitelného stylu malby žákem Radimského hodnota díla razantně poskočí, pokud se dílo nepřipíše jmenovitě, i tak bude novému majiteli ozdobou sbírky českých krajin.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
47284. Lesní paseka
Dražba ukončena:29.07.2020 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč