Český malíř 1. pol. 20. stol. - Ležící děvče

Olej na plátně, 58x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
108247. Ležící děvče
Dražba ukončena:31.01.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč