Český malíř 1. pol. 20. stol. - Milenci - velmi kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 61x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
154389. Milenci - velmi kvalitní dobový rám
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč