Český malíř 1. pol. 20. stol. - Pohled na Chrám sv. Mikuláše

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
57194. Pohled na Chrám sv. Mikuláše
Dražba ukončena:31.03.2021 20:22:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč