Český malíř 1. pol. 20. stol.

304912. Pohled na hrad

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč