Český malíř 1. pol. 20. stol.

63475. V objetí

popis: Olej na překližce, 45x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.08.2021 21:01:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč