Český malíř 1. pol. 20. stol. - V objetí

Olej na překližce, 45x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
63475. V objetí
Dražba ukončena:25.08.2021 21:01:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč