Český malíř 1. pol. 20. stol. - Večerní akt

Kombinovaná technika, 23x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
96878. Večerní akt
Dražba ukončena:11.06.2023 20:55:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč