Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší

Olej na kartonu, 33x28 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
95861. Zátiší
Dražba ukončena:28.05.2023 21:08:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč