Český malíř 1. pol. 20. stol. - Žena u řeky

Olej napřekližce, 18x27 cm. Nesignováno. Český malíř 1. pol. 20: století. Rám.

Pozn.. Rám poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
20641. Žena u řeky
Dražba ukončena:31.05.2018 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (31.05.2018 10:28:50) 4071
500 Kč 18.05.2018 21:28:55 1089