Český malíř 1. pol. 20. stol. - Žluté růže

Olej na plátně, 42x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
67030. Žluté růže
Dražba ukončena:10.10.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč