Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zvonička

Olej na kartonu, 50x72 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
25211. Zvonička
Dražba ukončena:29.11.2018 19:08:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč