český malíř 1. třetiny 20. stol. - Duby na podzim

Olej na kartonu, 61x58 cm, nesignováno, nerámováno.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
6857. Duby na podzim
Dražba ukončena:25.01.2017 18:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč