český malíř 1. třetiny 20. stol. - Koupání

Olej na kartonu. 43x48 cm Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
37998. Koupání
Dražba ukončena:27.11.2019 21:57:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč