Český malíř 2. pol. 19. století - Tetín

Olej na plátně, 25x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

Český malíř 2. pol. 19. století
88528. Tetín
Dražba ukončena:15.01.2023 20:25:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč