český malíř 2. pol. 20. stol. - Ležící dívčí akt

Olej na sololitu, 29x78 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
6959. Ležící dívčí akt
Dražba ukončena:25.01.2017 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč