český malíř 2. pol. 20. stol. - Dostihy

Olej na překližce, 85x117 cm. Nesignováno. Datováno 83. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
57510. Dostihy
Dražba ukončena:01.04.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč