český malíř 2. pol. 20. stol. - Příběhy

Kombinovaná technika, 43x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
27024. Příběhy
Dražba ukončena:30.01.2019 18:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč