český malíř 2. pol. 20. stol.

49111. Staré zámecké schody

popis: Olej na plátně, 36x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč