český malíř 2. pol. 20. stol. - Staré zámecké schody

Olej na plátně, 36x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
49111. Staré zámecké schody
Dražba ukončena:30.09.2020 20:27:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč