MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 75x40 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
český malíř 20. stol.
3826. Indián na koni
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
864
3 000 Kč
limit (28.01.2016 20:47:43)
292
3 000 Kč
864
2 500 Kč
limit (28.01.2016 20:47:30)
292
2 400 Kč
864
2 300 Kč
limit (28.01.2016 20:47:04)
292
2 200 Kč
292
2 100 Kč
limit (28.01.2016 20:45:00)
864
2 000 Kč
limit (28.01.2016 20:45:01)
292
1 600 Kč
limit (28.01.2016 20:44:21)
292
1 500 Kč
864
1 400 Kč
limit (28.01.2016 20:43:09)
292
1 300 Kč
268
1 200 Kč
292
1 100 Kč
864
1 000 Kč
292
900 Kč
268
800 Kč
751
700 Kč
1089
600 Kč
limit (21.01.2016 19:55:04)
1199
600 Kč
1167
500 Kč
1199