český malíř 20. stol. - Kotvící parník

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x23cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř 20. stol.
43984. Kotvící parník
Dražba ukončena:30.04.2020 21:34:55
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč