český malíř 20. stol. - Na řece

Olej na plátně, 72x83 cm. Nesignováno. Olištováno.

Nejdelší strana: 86 cm

vydraženo top
český malíř 20. stol.
90073. Na řece
Dražba ukončena:19.02.2023 20:06:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč