český malíř 20. stol. - Staroměstské náměstí

Olej na plátně, 70x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř 20. stol.
45213. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:27.05.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč