český malíř kolem pol. 20. stol. - Chalupa

Kombinovaná technika, 20x28 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

český malíř kolem pol. 20. stol.
4098. Chalupa
Dražba ukončena:30.03.2016 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.02.2016 10:21:38 1192