český malíř kolem pol. 20. stol. - Dělníci v továrně

Olej na kartonu, 35x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

český malíř kolem pol. 20. stol.
95240. Dělníci v továrně
Dražba ukončena:14.05.2023 21:38:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč