český malíř kolem pol. 20. stol. - Spící měsíc

Kombinovaná technika. 23x29 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
40983. Spící měsíc
Dražba ukončena:27.02.2020 19:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč