český malíř kolem pol. 20. stol. - Usedlost na skále

Olej na kartonu, 35x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

český malíř kolem pol. 20. stol.
308383. Usedlost na skále
Dražba ukončena:20.04.2021 20:54:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč