signatura nečitelná - Útesy na moři - Masivní zdobný rám

Olej na plátně, 38x75 cm. Signováno nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

signatura nečitelná
113514. Útesy na moři - Masivní zdobný rám
Dražba ukončena:24.03.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč