český malíř po pol. 20. stol. - Kokony

Kombinovaná technika, 37x27 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis Vladislav Mirvald.

český malíř po pol. 20. stol.
45431. Kokony
Dražba ukončena:28.05.2020 21:38:08
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč