český malíř po roce 1900 - Éterická žínka

Olej na plátně. 108x51 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř po roce 1900
40191. Éterická žínka
Dražba ukončena:30.01.2020 22:33:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč